internet Araçları » Limitsiz-indir Paylaşım Platformu

Kategoriler

87

Editörün Önerileri

20
PC Temizlik Programı  CCleaner
 PC Temizlik Programı

arşivleme ve Arşiv Açma  WinRar
 Arşivleme ve Arşiv Açma

Torrent Dosya İndirici  uTorrent Pro
 Torrent Dosya İndirici

Videolu Görüşme Programı  Skype
 Videolu Görüşme Programı

Prof. Resim Düzenleme  Adobe Photoshop CC 2020
 Prof. Resim Düzenleme

Kolay Resim Düzenleme  Photoscape
 Kolay Resim Düzenleme

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri  Microsoft Office
 Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Güçlü Disk Yazdırma  Nero Platinum 2020
 Güçlü Disk Yazdırma

Sistem Kodek Paketi  K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

Güçlü Antivirüs Programı  Kaspersky Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

Gelişmiş İndirme Yöneticisi  Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Hızlı PDF Okuyucu  Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

Flash Oynatma Aracı  Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

Hızlı İnternet Tarayıcısı  Mozilla Firefox Quantum
 Hızlı İnternet Tarayıcısı

Microsoft DirectX Sürücüleri  DirectX 12
 Microsoft DirectX Sürücüleri

Sanal Disk Oluşturma programı  Daemon Tools Ultra Türkçe
 Sanal Disk Oluşturma programı

Güvenli İnternet Tarayıcı  Google Chrome
 Güvenli İnternet Tarayıcı

En Hızlı Antivirüs Programı  avast Tüm Sürümleri 2019
 En Hızlı Antivirüs Programı

MP3 Oynatma Programı  Aimp
 MP3 Oynatma Programı

Popüler PDF Programı  Adobe Acrobat XI Pro
 Popüler PDF Programı

Upgrade to Turbo

Chat-Sohbet

  Mesaj Göndermek için Giriş yap veya - Üye Ol

  Son Yorumlar

  5

  İstatistikler

  10
  Şuanda Sitede Olan Üyeler:


  Arama Motorları:
  (2) crawl Bot 

  Toplam Online: (3)
  Anlık Ziyaretçiler: (1)

  Arama Motorları: 3
  Konular: 7220
  Yorumlar: 47
  Üyeler: 79

  limitsiz-indir'i ne için tercih ediyorsunuz?


   

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 2

  RadioBOSS Advanced Full indir

  RadioBOSS Advanced bir radyo otomasyon yazılımıdır. Profesyonel radyo uygulamaları arasında yer alan RadioBOSS Advanced ile Radyo dinleyebilir, bunları kaydedebilir ya da zamanlamalı olarak radyo-kayıt yapabilirsiniz. Program kendi çalma listenizi dahi oluşturmanıza izin veriyor. 


     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  ZD Soft Screen Monitor

  ZD Soft Screen Monitor, ağ amacıyladeki bilgisayarlara bağlanabileceğiniz kolay bir yazılım. ZD Soft Screen Monitor ile ağınızda tespit edilen bir diğer bilgisayara bağlanabilir, dosya alışverişi gibi işlemler yapabilirsiniz. Çoğunlukla iş bölgelerinde sarfedilen ZD Soft Screen Monitor, VNC gibi alternatiflerine göre çok daha kolay. Fakat unutmayın, ZD Soft Screen Monitor ile bağlantı amacıyla karşı bilgisayarda da uygulamanın yüklü olması gerekir.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  YouTubeGet Full indir

  Youtube'dan video indirebileceğiniz seçenek programlardan birisidir. Boyutu son derece düşük olmakla eş güdümlü HD/HQ video indirme, indirmeden önce formatını ve cihaza uygunluğunu belirleyip dönüştürebilme, indirmeyi durdurup devam ettirme, DVD/CD yazdırma özellikleri mevcuttur. Program, Youtube video linkini kopyala yapıştır yapıp indirme sağlıyor. Buna ek olarak dahili Youtube tarayıcısı bulunuyor.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  YouTube Playlist Downloader v3.6.2.4 Full - 1 MB

  Youtube'da oynatma listesini indirmek istiyorsanız YouTube Playlist Downloader yazılımını deneyebilirsiniz. Program ile bir çalma listesindeki bütün video dosyalarını bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Atrıca indirme sırasında dönüştürme prosedürünü de gerçekleştirebilirsiniz. Kolay bir arayüze ve ilerlemiş bir yakalama sistemine sahiptir. Programa alakalı oynatma listesinin ya da videonun linkini girmeniz yeterlidir.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Youtube Music Downloader Full

  İsmi üstünde bir Youtube müzik indirme programıdır. Program ile Youtube üstünde izlediğiniz videoları ve dinlediğiniz müzikleri bilgisayarınıza yüksek nitelikte indirebilirsiniz. Şimdi bu yazılımın iyi tarafları bulunuyor. Mesela çalma listesi oluşturmuşsunuz, bu listeyi direk bilgisayarınıza MP3 olarak çekebiliyor. Bunun yanı sıra telefon, masaüstü, konsol gibi platformlara ideal çevirerek kayıt edebiliyor. Yine aynı şekilde dilerseniz video olarak da indirebiliyorsunuz Youtube içeriklerini. Bu tarz ufak ebatlı internet programı arayanlar deneyebilirler.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Abelssoft YouTube Song Downloader Plus Full indir

  Youtube üzerinden müzik indirebileceğiniz bir Abelssoft klasiğidir. Program ile albüm araması yapabilir, yüksek nitelikte müzik seçebilir, müzik ya da video şeklinde bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Arama kutucuğuna sanatçı adı, albüm adı ya da parça ismini aratarak Youtube üzerindeki neticelere ulaşabilir ve video / ses olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Program FLV, AVI, MP4, OGG ve MP3 formatlarını desteklemektedir. İsterseniz HD video indirin, dilerseniz yüksek nitelikte MP3 indirin.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  YouTube By Click Full

  YouTube'dan video indirmek hiç bu kadar basit olmamıştı! YouTube By Click ile YouTube, Dailymotion, Vimeo, Facebook, Instagram ve başka video paylaşım sitelerinden HD, MP3, MP4, AVI ve başka bütün formatlardaki videoları içeriklerini indirip dönüştürebilirsiniz. Videoyu direkt olarak internet tarayıcınızdan indirebilirsiniz. Videoyu açtığınızda ekranınızın sağ alt köşesinde ufak bir mesaj belirecektir. Yazılım, video algıladığı anda ufak bir mesaj göstererek alakalı videoyu indirmenizi sağlar. Hem de Chrome, Firefox, IE ve Edge'i destekler.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Yellow Pages Spider v3.36 Full - 23 MB

  Web sitelerinden veri seleksiyon uygulamasıdır. Mesela ilerlemiş arama kriterleriniz ile eşleşen bilgileri siteden alabilmek amacıyla bu uygulaması kullanabilirsiniz. Almış olduğunuz bilgileri CSV olarak Excel tablo yapısına ideal kayıt edebilirsiniz. Program internette dizinleri arar ve işletme adı, adresi, telefon numarası ve e-posta gibi mühim bilgileri ayıklar. %100 özelleştirilebilir bir arama metodu sunar. Yellow Pages Spider ilaveten Proxy sunucularına destek veriyor.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Yandex Browser Offline Türkçe indir

  Yandex, dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya sahip bedava bir internet tarayıcı uygulamaıdır. Chrome'ya seçenek olarak kullanmak mümkün bu uygulama internette gezinmeyi zevkli duruma getiriyor. Sadece tarayıcı değil, Yandex aynı vakitte geniş bir arama motoru sunuyor. Hem geliştiricilere hem de kullananlara hitap eden uygulama bir Rus yapımı olsa da İsveç çakısını andıran güzel özellikler içeriyor. Offline installer adı verdiği internet gerektirmeden yüklenebilen sürümüdür. Türkçe dil destekli ve hızlı,

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  ERD Xtream Downloader Full indir

  ERDesigns Software yönünden tasarlanan Xtream Downloader, şimdilik çok körpe bir indirme yöneticisi programıdır. Yazılım, internetten izlediğiniz dizi ve filmleri bilgisayarınıza yüksek nitelikte indirmeye yarar. Bu sayede internet bağlantınız olmadan sevdiğiniz dizi bölümlerini ve filmleri bilgisayarınızda izleyebilirsiniz. Programın aynı vakitte IPTV bağlantısı desteği bulunmaktadır.